Klasik Silikon Uçlu Emzik için toplama kararı!

emzik
Paylaş
 

Klasik Silikon Uçlu Emzik için toplama kararı! : Anneler lütfen bu marka emzik aldıysanız hemen çöpe atın…. Tüketici sağlığına yönelik temel gereklilikleri taşımadığı ortaya çıkan “Klasik Silikon Uçlu Emzik” için toplatma karara çıkarıldı.

Üretici firma tarafından yapılan açıklamada “Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde yukarıda resimde görülen (ÖzBalBELLA) 306 kod numaralı ürünün 4703 sayılı kanun gereği “Klasik Silikon Uçlu Emzik” tüketici sağlığına yönelik temel gereklilikleri taşımadığı tespit edilmiştir.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından güvensiz olduğu tespit edilen bu ürünün piyasaya arzı yasaklanmış olup, piyasada bulunan ürünün toplatılıp bertarafına karar verilmiştir. 

Yukarıda bilgileri yer alan ürünü satın almış müşterilerimizin bu ürünü kullanımına son vermesi ve aşağıda yer alan iletişim bilgileri vasıtasıyla firmamız ile irtibata geçerek bedeli karşılığında iade etmelerini kamuoyuna saygıyla duyururuz.

FirmaAdı/Ünvanı: ÖzBalTicaret-NevzatÖzer Adres: Mahmutbey Mah. İstoç 2. Ada No: 98 Bağcılar – İSTANBUL Tel: 02125272060″ denildi.

Kaynak: Sözcü

loading...
loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!