Kırışıklık siyah nokta için muz karbonat yüz maskesi

Kırışıklık siyah nokta için muz karbonat yüz maskesi
Paylaş
 

Kırışıklık siyah nokta için muz karbonat yüz maskesi

Kırışıklık siyah nokta için muz karbonat yüz maskesi: Her kadının hayalidir sivilcelerden, lekelerden, aknelerden ve kırışıklıklardan kurtulmak. Sağlıklı bir yüz için bütün vücudunuzun sağlığı çok önemlidir. Özellikle sağlık beslenme ve sağlıklı yaşam beraberinde sağlıklı pürüzsüz ve parlak bir cildi de getirecektir. Size bu yazımızda yüzdeki kırışıklıkları yok eden, siyah noktaları ve lekeleri silen doğal bakım maskesinden bahsedeceğiz.

Tarife geçmeden önce kısaca malzemelerin faydalarından bahsedelim. Muz cildin iyileşmesi için gerekli olan vitamin C ve B6 bakımından oldukça zengindir ve cildi genç tutmak için antioksidan kaynağıdır. Muz karbonat ile birleşince harika bir cilt bakım maskesi oluyor.

Kırışıklık siyah nokta için muz karbonat yüz maskesi gerekli malzemeler: Yarım muz ve 1 çay kaşığı karbonat. Cilt maskemizin yapılışı da malzemeler kadar basit. Bütün malzemeleri bir kabın içine koyun ve püre haline getirin, iyice karıştırın. Maskeyi yüzünüze uygulamadan önce yüzünüzü ılık su ile güzelce durulayın ve kurulayın. Karışımı yüzünüze, boynunuza uygulayın ve 20 dakika bekletin kuruması için. Şimdi ılık su ile yıkayabilirsiniz. Eğer cildiniz yağlı bir ciltse eğer bu karışım sizin favori maskeniz olacak. Çünkü sivilceler, siyah noktalar bu maskenin yağ emici özelliği ile eriyecek ve gözeneklerinizden temizlenecek. Barındırdığı vitamin ve antioksidanlar ile de cildinizdeki kırışıklıklar yok olacak normal yaşınızdan daha genç görüneceksiniz. Her gün bu maskeyi akşamları yatmadan önce uygulayın ve en güzel etkisini 1 hafta bittiğinde göreceksiniz.

Kırışıklık gideren süt tozu bal maskesi nasıl yapılır

Hindistan cevizi yağı karbonat ile kırışıklık giderici krem yapımı

Hindistan cevizi yağı karbonat ile kırışıklık giderici krem yapımı: Bir başka deyişle evdeki malzemeler ile yapacağınız doğal kırışıklık giderici krem.Daha genç ve parlak bir cilde sahip olmak, sağlıklı ,gergin ve kırışıkların olmadığı bir  yüz hatlarına sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken 2 önemli şey vardır. Öncelikle dikkat etmeniz gereken günde en az 3 kere yüzünüzü yıkamak. ikincisi de aşağıda vereceğimiz karışım ile yüzünüze maske yapmak. Hindistan cevizi yağı karbonat ile kırışıklık giderici krem yapımı haberimizin devamını okuyun

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar