Acun neden sakal bıraktı Acun’un sakal bırakma sebebi

Paylaş
 

Acun neden sakal bıraktı  ve Acun’un sakal bırakma sebebi ne :

İşte sakallarını kesmeme, uzatma sebebi… O Ses Türkiye’de dikkat çekmeye başlayan sakalları artık iyice belirginleşti ve akıllara Acun neden sakallarını kesmiyor sorusu geliyor.

Çoğu insan bunun sebebini merak ediyor. Çünkü Acun genellikle sinek kaydı diye tabir edilen tarzda traş olan bir insan.. Peki bu dönemde neden böyle bir değişikliğe gitti. Bu büyük bir merak konusu haline geldi.

Acun en son Futbol turnuvasında fazla kiloları ile dikkat çekti, çünkü Acun Ilıcalı ekranda kendi programlarında kamera açıları ile ayarlanarak kendisi siyah kıyafetlerin içinde zayıf ve formda gösteriyor.

Ama Futbol turnuvasında fazla kiloları bariz şekilde göze çarptı.

Acun sakallarını fazla kilolarını saklamak için uzatıyor ve Acun Ilıcalı’nın sakal kesmeme nedeni boyun bölgesindeki fazla kiloları saklamak.

Tv8 kanalının başarılı patronu Acun’un Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye ve Survivor gibi çok sayıda başarılı programı bulunuyor.

Acun’un yakında başlayacak olan Survivor yarışması için sakal bırakma kararı aldığı iddia ediliyor. Yarışmada uzun süre kalan yarışmacıların hepsinin uzun sakallı olması ve Acun’un kendisini burada tuhaf hissetmesi sebebiyle böyle bir imaj değişikliğine gittiği konuşuluyor.

Şimdiye kadar sakalsız görmeye alıştığımız Acun Ilıcalı, sakallı hali ilk kez O Ses Türkiye yarışmasında sevenlerinin karşısına çıktı. Ilıcalı’nın sakallı görüntüsü hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri hayretler içinde bıraktı.

Bugün Uçakla Survivor adasına çekimlere giden Acun Ilıcalı sakallı ve fiziği düzgün yarışmacıların içerisinde kendi kilolarını saklamak için sakal bıraktığı iddiaları internet ve sosyal medyada konuşula dursun, Güneş ve fazla ışıklı Survivor adasında sıcaklardan eriyen ve sürekli tekrar makyaj derdine çare için sakal bıraktığını düşünenler çoğunlukta.

Acun’un sakal uzatma sebebi tamamen ada hayatında sıcakalrdan ve ışıktan parlayan surat sorununa çözüm bulmak ve terlediğini ekrandakilere farkettirmemek istemesi …

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar