54 Yaşındaki kadın torununu doğurdu

Paylaş
 

54 Yaşındaki kadın torununu doğurdu :  Bu nasıl oluyor demeyin yazımızı okuyunca önce şaşıracak sonra ise anneannenin yaptığı fedakarlığı anlayınca kadın olduğumuz için gururlanacaksınız. Çünkü 54 yaşındaki annenin kızının evlat sahibi olması için yaptığı fedakarlığı şuan hanginiz yada kaçınız yapmaya cesaret edebilir ki?

İşte 54 Yaşındaki kadın torununu doğurdu başlıklı yazımız ve bütün dünyada ses getiren haberimiz.

26 yaşındaki Kelly ve kocası 4 yıl boyunca çocuk sahibi olmak için çaba sarf ettiler. Ama 3 hamilelik denemesi de malesef düşük ile sonuçlandı. Bunun üzerine Doktorlar 4. gebeliğin kendisi için sağlıksız olduğunu söyleyerek kendisinin taşıyıcı bir anne bulması gerektiğini belirttiler.

Bunun üzerine Kelly, 7 yıl önce menopoz’a giren 54 yaşındaki annesi Tracey.2e taşıyıcı annelik konusunda yardımcı olup olamacayağını sordu. Annesi kızının sorusuna olumlu yanıt vererek. Kızı ve Damadından alınan embriyolar kadının rahime bırakılarak Tıbbi yollarla da hamile kalması sağlandı. 9 Ay boyunca sağlıklı devam eden bir gebeliğin sonunda Tracey kendi kız torununu doğurmuş oldu.

54 Yaşındaki kadın torununu doğurdu videosunu izlemek için tıklayın

 

Bebeğin Adı Kelcey Konuldu

Bunun Üzerine bebeğin adı anne ve anneannenin isimlerinin birleşiminden oluşan Kelcey konuldu. Kelcey şuan sağlıklı ve annesinin aslında kendi öz anneanesi olduğunun farkında değil, Büyüyünce bu harika fedakarlık isteyen olayı ve doğumunu öğrenicek fakat şimdilik sadece annesinin sütüne ve uyumaya ihtiyacı var 🙂

 

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar